| Darcs a întrebat:

Exista vreun magazin in mall care angajează si pe weekend in sensul in care sa poți munci doar weekend-ul? Vreau doar parerea cuiva care chiar stie. Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu prea exista. Doar pe la hipermarketuri si magazine gen Altex am auzit. Dar sunt foarte multe firme care angajeaza "tintit" pentru diverse promotii, degustari, etc. si astea sunt majoritatea joburi de weekend. Daca esti din Bucuresti exista un grup de Facebook "Joburi Bucuresti" unde se posteaza frecvent astfel de joburi.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat