| Mecumesetignoras a întrebat:

Bunaaa TPU! Funda.
Am 17 si as dori sa muncesc in weekend ca sa pun niste bani deoparte.
Sunt din Constanta, stiti cumva magazine, cafenele, restaurante, etc. care angajeaza si cei care au disponibilitatea de a munci doar in weekend?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu găsești în Constanța. încearcă în Mamaia, la hotelurile mari. Acestea sunt mai flexibile la angajare iar dacă au evenimente mari dumineca și au lipsă de personal s-ar putea să te angajeze. Faci o deplasare până acolo, depui un cv.