| Stallone a întrebat:

Exista vreun site sau consultant online care sa-mi analizeze CV-ul gratuit si sa-mi spuna daca e OK sau nu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te ajut eu daca vrei unde am pus CV pe post de sofer profesionist am fost ales asa ca te poti baza pe mine, europasul e un ghid bun de a realiza un cv bun

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cel mai bine iti faci cont pe bestjobs.ro si/sau e-jobs.ro si ti-l completezi direct acolo. Poti pe urma sa-l si printezi in cate exemplare vrei. E cel mai simplu mod ca sa nu gresesti la structura.

| Ssssmokin a răspuns:

Https://europass.cedefop.europa.eu/editors/en/cv/compose uite aici cum trebuie sa faci un CV.

P.S. Il poti seta in limba romana

| Stallone explică:

Se pare ca sunteti greu de cap. Am zis ca vreau sa-mi faca cineva un review (de preferat un recrutor) ca sa-mi dau seama cat de bine arata si sa-mi cresc sansele de a fi chemat la interviu. De facut deja il am, nu ma intereseaza site-urile alea.