| Lowly a întrebat:

Funda! Spuneti-mi va rog o carte buna de engleza pentru Academia de politie, care sa contina si gramatica si exercitii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lowly explică (pentru GeorgeMojoiu):

Multumesc! am gasit o carte cu teste acolo, vezi ca se poate happy

3 răspunsuri:
| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Http://www.eurocor.ro/,sau poti scrie pe google cursuri engleza online si iti alegi de acolo

| Lowly explică:

Am cautat, dar nu am gasit nimic multumitor, de aceea am intrebat si aici...dar e mai usor sa fi cinic si sa judeci, decat sa ajuti pe cineva, nu?