| Anonima_4798 a întrebat:

Fundita! Cand o sa ma duc la liceu, as vrea un liceu bun care se frecventeaza limbile straine, in special engleza si franceza.Stiti unele? ( profil filologie bilingv)

5 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

In fiecare oras exista asa ceva, dar important e de unde esti tu, nu crezi? Macar judetul spune-ne.

| Andre a răspuns:

Liceul calinescu e cel mia bunnnn!winking

| mitroidany a răspuns:

In paranteza o sa scriu cea mai mica medie cu care sa intrat in anul acesta
I.L.Caragiale filologie-bilingv engleza (8, 5)
Iulia Hasdeu filologie-be (8. 9)
George Cosbuc filologie-be (9, 1)
Elena Cuza filologie-be (8, 6)

sunt toate liceele de stat din buc cu medie peste 7 care au bilingv engleza sau franceza. Primesc fundita?tongue

| Asdfghjklove69 a răspuns:

La colegiul national jean monnet

| Anonima_4798 explică:

Sunt din Bucuresti rolling eyes