| n4m3x a întrebat:

Hei! Anul acesta voi termina postliceala pentru specializarea de asistent balneofiziokinetoterapie si recuperare. In primul rand imi este teama de examenul de sfarsit, care nu sunt sigura de cum se va desfasura, dar in al 2-lea rand si mai teama imi este cum se va desfasura examenul pentru angajare(as dori sa incerc la o clinica de stat).
Va rog ajutati-ma! Sunt panicata! Ofer funda! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu fii panicata!
Ai invatat o meserie frumoasa, cu care poti vedea direct "satisfactia clientilor". happy
Nu trebuie sa cauti sa te angajezi neaparat la o clinica de stat, ci trebuie sa cauti un loc de munca unde ai de la cine sa mai inveti, sa te perfectionezi in continuu!
Daca vei avea deja cativa ani de experienta, atunci clinicile - dar si firme cu specializarea ta - te vor cauta pe tine.winking