| d33adhya88 a întrebat:

Hei. Mai sunt cateva zile si eu inca nu stiu la ce facultate să ma inscriu. Ce e mai bine să urmez : Ingineriea ( Inginerie economica industriala) sau stiinte economice (E.C.T.S)?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii cel mai bine la ce te pricepi, ce ti-ar placea s-a faci pe viitor, nu puteam juca noi zaruri cu viitorul tau

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Pai cum putem s-a alegem noi in locul tau? Gindeste-te si tu unde te simti mai in apele tale, unde nu iti va fi greu s-a inveti.La urma urmei priveste toate meseriile de la ambele facultati si uite care serviciu e mai bine platit si ce iti convine tie mai bine, doar lucrul trebuie s-a-l iubesti nu s-a il faci pentru ca trebuie.

| CapraAfganistana a răspuns:

Teologie!