| BicolorBell;x a întrebat:

Hei!:)
Sper ca va mai amintiti de propunerea mea, cea cu siteul:)Am facut un blog, deoarece imi este greu sa fac un site...
http://culturaro.blogspot.com
Ma puteti ajuta? Cu ceva idei, poate chiar inceput de articole...ma gandeam sa fac un cont youtube in care sa postam videouri create de noi, sau in care sunt talente:)
Ce parere aveti?:)Hai s-o facem!
A, si multumesc, in special lui ¤¤ another. addicted ¤¤ pentru ca este prima persoane interesate de blog! Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| BicolorBell;x explică:

Si cine ma poate ajuta? Cum ar trebui sa fac?

| Albey a răspuns:

Niste tutoriale HTML ar fi interesante