| sophieLY a întrebat:

Salut, TPU!
M-a lovit azi o revelatie: sa-mi fac si eu un blog. Nu va intreb despre ce sa fie, am eu idei, dar ma gandeam ca ar fi super sa incep cu blogging-ul si ulterior sa imi fac si un canal pentru vlogging pe youtube.
Ce parere aveti?
Merita?

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

Da se merita! Mai ales ca faci bani cu vlogging-ul pe youtube!
Pe langa ca-ti faci tie o placere, primeste "recompensa", bafta big grin si anunta-ma sa te vizionez si eu!
Funda?

3 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă happy!

Este frumos să îţi faci un blog/vlog, dar să fie diferit de celelalte, sa nu copiezi pe nimeni, să fi tu (:! Ne-am săturat de copii O_o. Succes :*!
Pa, pa.

| Brotacelul a răspuns:

Se merita, atata timp cat vii cu ceva original.
Ca si platforma pentru blog recomand www.ucoz.ro - ofera foarte multe posibilitati si e gratuit.

| Andrey3oo7 a răspuns:

Daca a idei bune si crezi ca va fi interesant si uramrit la fel ca Doza de Has atunci merita happy spune si mie ideile happy
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

Întrebări recente