| Ramo137 a întrebat:

1. Ce cursuri poti face dupa varsta de 18 ani? De exemplu vreau sa fac niste cursuri pe timp de vara. M.am gandit la frizerita. Dar inca astept si alte idei happy si ca pret cam cat ar fi?

2. Cursurile de frizerie cam cat costa?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te prezinti la
Oficiul Judetean pentru Ocuparea Fortei de Muncă si acolo vei gasi diferite cursuri ..de la ospatar pana la director.
O zi buna sa aihappy

| Ramo137 explică (pentru caramela):

Multumesc happy

| caramela a răspuns (pentru Ramo137):

Cu placere happy

| BogdanDediu a răspuns:

Eu zic sa faci cursuri de bucatar ai sa iei un salariu foarte mare!

| PappaBear a răspuns:

Uite un site cu o gramada de cursuri interesante, poate te inspira.
http://sbinfo.ro/