| Visător000mm a întrebat:

Hei TPU, îmi doresc sa devin cantareata. Am voce asa și asa dar canto m-ar ajuta mai mult dar părinții nu cred ca m-ar duce deoarece eu înainte când eram mai mica aveam vocea foarte urata și s-au obișnuit cu ea asa și probabil asa cred ca o am și acum. Și în plus dacă l-as duce la ceva canto ce ar trebui sa fac după? Unde sa ma mai duc?
Va rog.
Funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o voce asa si asa nu poti ajunge cantareara. nici una de nivel de karaoke.