| Anonim8080 a întrebat:

Hei TPU... pe ce profil ar trebui sa merg la liceu dacă vreau sa devin psiholog? Și ce facultate... dau FUNDITA! ♡

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Urmeaza liceu cu profil stiinte sociale deoarece faci 2h psihologie/sapt intr-a 10-a si dai si teza si iti recomand sa alegi sa dai bacul si la aceasta materie si facultatea de psihologie! Succes! Funda?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

La liceu profil uman: filologie sau stiinte umane, apoi la facultatea de psihologie

| UzOm a răspuns:

Profil uman/Facultatea de psihologie.