| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, știe cineva programul de lucru de la Carrefour de pe B-dul Metalurgiei?

Și ce program de lucru este pentru asistent vânzări electrocasnice?

Este de luni până duminică, în 2 schimburi?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, mergi la ei si intreaba i la biroul de informatii, sau cauta le numarul de telefon si suna i.

| Anonimul151 a răspuns:

Nimeni nu știe cum e programul angajaților de acolo și nimeni nu îți va da aceste detalii. Doar dacă vorbești cu un manager și zici că vrei să te angajezi acolo.