| doru_floru a întrebat:

Hei!
Trebuie sa scriu un raport de investigatie. Este pentru un proiect la facultate, fiecare din echipa avand un alt rol si altceva de scris. Cum sa il fac? Aveti ceva exemple sau o schema cum ar trebui sa fie sau ce sa contina?
Multumesc

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce te face sa crezi ca aici se fac proiecte de facultate?
Nici macar teme pentru scolari nu e voie conform regulamentului TPU.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce investiație? Ce facultate? Ce rol ai tu? Ce altceva ai de scris?

| doru_floru explică:

Nu cer sa mi se faca tema, ci sa mi se ofera un schelet cam ce ar trebui sa contina un astfel de raport.

Sunt la Navigatie si Transport Naval.