Întrebare recomandată | Shuka a întrebat:

Hello! Am 16 ani si as dori sa ma angajez part time pe timpul verii in Bucuresti. Imi puteti da cateva sugestii? As putea sa ma angajez la starbucks ca barista? Daca a fost vreunul din voi angajat pana acum, povestiti-mi si mie experienta. happy

6 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

De obicei la starbucks se angajeaza la inceput de vara, sunt putine locuri si multa lumea vrea dar poti incerca.Incearca si la fast-food-uri

| Shuka explică:

Sunt deja la Oriflame de un an. Am fost si la Avon. Nu ma mai atrage asa mult, tinand cont ca nu prea am facut bani.

| inscriereoriflame a răspuns (pentru Shuka):

Depinde la ce coordonator esti inscrisa. Noi ne ajutam toata echipa si ii invatam pe toti consultantii nostri cum sa lucreze profesional, si cum sa isi creasca vanzarile si cum sa isi dezvolte o echipa. Sincer iti spun, am in echipa si fete de 15-16 ani care castiga mult si sunt foarte multumite de colaborare.

| mmamiruna a răspuns:

Hello! Acum cativa ani am fost angajata pe timpul verii la mc. E bine si acolo. La starbuck cred ca da insa nu am informatii in sensul acesta.Bafta

| Shuka explică (pentru mmamiruna):

Buna, imi poti spune te rog cum a fost la mc? Cat timp ai fost, cat ai avut leafa etc. happy

| mmamiruna a răspuns (pentru Shuka):

Buna,pai eu luam cam 300 de lei/luna am lucrat 4 luni la ei!