| Nimeni20192018 a întrebat:

Hellohappy am o întrebare, ce parere aveți despre un job Part-Time la Kaufland? Vreau cât mai multe detalii, puls să îmi spuneți daca recomandati sau nu.

Răspuns Câştigător
| TudorDD a răspuns:

Să lucrezi într-un supermarket înseamnă oportunități de promovare. Iar Kaufland e un fel de rege pe comerț. Important e că ajungi să cunoști oameni noi și așa apar oportunitățile. Dacă ești descurcăreț și nu delăsător, poți ajunge departe. Eu m-aș băga pentru experiență, cu siguranță.

2 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

E bun daca esti la liceu sau la facultate. Dar nu poti trai doar din part-time.

| TudorDD a răspuns:

Dacă nu faci asta decât pentru niște bani în plus, ți-aș recomanda-o dacă consideri că îți plac oamenii, îți place să îi ajuți, vrei să susții scopul supermarketului și buna desfășurare a activităților din el. Dacă nu te simți parte din sistem și nu vrei să-l susții, n-ai ce căuta acolo. Poate doar să-ți trăiești banal viața, așa cum fac mulți, ducându-se la muncă doar pentru o pâine și din obișnuință.