| Pustoaicka50 a întrebat:

Hey allz! Scuzati categoria dar este cea mai vizitata ...Imi puteti spune va rog mai exact ce teste psihologice ( ce intrebari ) se pun la liceele militare? Desi nu ar trebui sa imi fac probleme cu testele psihologice...dar mai bine ma informez. happy Ar trebuii sa imi fac griji in legatura cu probele fizice ca nu sunt in stare sa fac o flotare laughing) La liceul Dimitrie Cantemir se ofera cazare masa etc gratis no? asa am inteles ca la toate se ofera gratis thinking Orice informatie e bine venita! Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| VaSi03 a răspuns:

Teste psihologice sunt ca de ex:
tu:ce faci?
El:Tu bine, eu? Intrebari care sa te scoata din sarite, tatal meu mi-a zis din experienta.