| AnnAnarchy a întrebat:

Hey '.'
Am o curiozitate. Pana acum voiam sa dau la facultatea de drept, si sa devin procuror de criminalistica.
Dar tata a venit cu ideea geniala de a propune academia de politie. "E mai sigur asa. Faci niste studii, si devii ofiter criminalist. Daca te duci la facultate, ar putea exista sanse sa ramai doar cu diploma"
A mai fost cineva de aici la academia "Alexandru Ioan Cuza" din Bucuresti? Daca da, cum e? Ma refer...pentru nou veniti. Am auzit ca sunt tratati cam sever de superiori si nu prea vreau sa-mi petrec cativa ani acolo cu o gasca mai mare ca varsta care sa faca misto pe seama mea.

Răspuns Câştigător
| Toni_Toni_2000 a răspuns:

Nu te du la Alexandru Ioan Cuza sunt multi increzuti si ingamfati, de multe ori fac tot posbilul ca sa te puna intr-o situatie proasta. Varul meu a fost si nu i-a placut. Sper ca te-am putut ajuta!