| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce presupune jobul de asistenta clienti turism la o companie aeriana? Multumesc mult anticipat!

3 răspunsuri:
| jokarul33 a răspuns:

Https://www.conectys.com/open-positions/asistenta-clienti-turism-franceza ceva in genul! ajutarea clientilor prin email, telefonic sau face to face! sa le oferi explicatii despre pachetul de zbor, durata zborului, hoteluri disponibile la destinatie ( asta numai daca fiema are contract cu vreun lant hotelier)! sper ca am fost de ajutor

| anonim_4396 explică (pentru jokarul33):

Da exact aici am vazut anuntul pentru un jobb si de accea ma interesa! Multumesc

| jokarul33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar din ce am vazut este scris acolo tot ce tine de asistenta clienti, si am zis si eu! mai mult nu are ce sa fie