| HappySadness a întrebat:

Hey! Cum se repartizează elevii pe clase după ce au intrat la Colegiul Militar Ștefan cel Mare din Câmpulung? După medii, sau se dă un test de engleza, sau in ordine alfabetică... Cine mă poate ajuta? Da vă rog să-mi raspundeți numai dacă știți clar big grin
Mersi! Funda! big grin

1 răspuns:
| irenusa97 a răspuns:

Da, in functie de media claselor + nota la evaluarile nationale =50% si probele de acolo, proba sportiva, psihologica si testare scris mate si romana inca 50 %