| Pitbullllll a întrebat:

Daca sunt curier la Glovo dar nu locuiesc in orasul in care fac curieratul si lucrez pe bicicleta pot lasa bicicleta la un sediu sau ceva de genul? Si inca o intrebare, daca inchiriez de la ei bicicleta o las la ei cand termin? Geanta Glovo se plateste?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Daca sunt curier la Glovo dar nu locuiesc in orasul in care fac curieratul si lucrez pe bicicleta pot lasa bicicleta la un sediu sau ceva de genul? Nu poți.
Si inca o intrebare, daca inchiriez de la ei bicicleta o las la ei cand termin? Geanta Glovo se plateste? Nu se plătește.