| Niculescu_Claudiu_1999_XExN a întrebat:

Heyy! As vrea si eu sa stiu cum as putea face bani fie online, fie prin diferite moduri adica sa vand ceva, dar nu am nicio idee. p.s :nu am 18 ani! ROG SERIOZITATE! FARA MISTOURI SAU ALTE CHESTII!

3 răspunsuri:
| Coloringthevoid a răspuns:

Poti sa faci reclama la anumite produse(online) si sa primesti bani ori sa vinzi lucruri care numai iti trebuiesc pe mercador sau orice site vrei.

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Am mai multe metode folositoare pentru tine :
1. Faci youtube (insa dureaza ceva pana cresti si incepi sa faci mai mult de 0.001 euro )
2. Okazii ( fa bratari si vindele acolo, sau alte chesti pe care nu le folosesti)
3.BitLy este un site de scurtare a linkurilor si de fiecare data cand cineva da click pe link tu primest ceva banuti insa ai nevoie de un card si un cont de paypal pentru a intra in posesia banilor)
4. Poti sa imparti pliante avon etc
5. Poti sa mai ceri si parintilor
Atat, sper ca te-am ajutat
FUNDA?

| Niculescu_Claudiu_1999_XExN explică (pentru OmulSiXPacksSs):

In legatura cu youtube, m.am mai uitat si am vazut distrusii astia care fac 100000000000 de vizualizari la jocuri gen fifa. fifa joc si eu, am luat fraps dar nu stiu de ce filmeaza maxim 30 secunde, daca poti sa ma ajuti add claudiugabriel747 add. te rog mult