| TheIIRe a întrebat:

Hi! As vrea sa urmez o facultate in domeniul psihologiei, dar la ID sau FR. (Bucuresti - deja lucrez full time - facut deja o facultate la zi, dar mai vreau) Puteti sa ma sfatuiti care are astfel de frecvente si cum ar trebui sa procedez pentru a ma inscrie, deoarece am cautat pe site la majoritatea si nu au detalii legate de ID sau FR si nici pe departe de cum te inscrii. Ty. Funda pentru cel mai util raspuns.

1 răspuns:
| suMRed34 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la locul propriu-zis, adica la facultate si sa te interesezi acolo despre toate detaliile care te intereseaza.