| Laylla24 a întrebat:

Ce studii ar trebui sa urmez sau ce ar trebui sa fac daca pe viitor as vrea sa lucrez in domeniul echitației?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mi-e mi-ar placea să lucrez pe acest domeniu. Ai putea să începi lucrând la o herghelie să te obișnuiești cu caii și să-ți încerci abilitățile. Sau începi direct cu niște cursuri de călărie, cursuri pentru a deveni instructor de călărie ( ambele constă în bani). Sau dacă vrei să fi o persoană care să participe la concursuri, cel mai profitabil e să te înscrii la un club de călărie. Ei te vor învăța ce trebuie să știi și te vor îndruma în concursuri.

| Laylla24 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laylla24):

Cu drag!