| dragonladyflame a întrebat:

Hi there lume happy
Am si eu o mica mare intrebare.Cine e student/a la o facultate in Iasi, pe filiera ceva mai umana.De la litere,limbi straine,pana la arte,sa imi spuna mai multe despre facultate si profil ca sa ma pot decide, doar asa cred ca o sa pot face o alegere buna.Stiti si voi cum e.Sau imi puteti lasa vreo adresa de contact de pe orice site ca sa pot discuta mai pe larg.Mersi anticipat happy Funda (doar una am,dar o sa incerc sa o dau cuiva, desi meritati toti cei care raspundeti) ^^

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Sectiunea umana este foarte vasta, te rog sa fii concret si sa spui ce anume te intereseaza, si in ce clasa esti.