| Elena010 a întrebat:

Daca acum fac un liceu la un profil de protectia mediului, ar fi rau daca as da la o facultate care nu e din domeniul asta? Adica ceva gen Litere sau Limbi si Literaturi Straine. Funda happy

Răspuns Câştigător
| simonik_6140 a răspuns:

Ma sa stii ca nu ar fi rau si eu am avut frofil de protectia mediului si acum st la fac de limbi straine anul asta am intrat oricum succes oriunde ai vrea sa dai!

5 răspunsuri:
| Roxyy16 a răspuns:

Nu e rau...doar o sa-ti fie mai greu. Dar poti invata materiile importante suplimentar...

| Roxyy16 a răspuns:

Nu e rau...doar o sa-ti fie mai greu. Dar poti invata materiile importante suplimentar...

| the1answer a răspuns:

GOOD NEWS : poti sa mergi la geografia mediului sau la geografia turismului
ai ales un domeniu bun si sper sa fie cel mai bun raspuns al meu

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu ar fi rau.
daca te vei descurca,e foarte bine.
atunci cand mergi la liceu descoperi ce iti place, si de asta exista facultatile, sa poti obtine o diploma in domeniul care iti placewinking

| OanaAndreea16 a răspuns:

Liceu` nu are absolut nici o legatura cu facultatea. Liceu` il faci ca sa spui ca l-ai facut. thinking Eu-s la industrie alimentara si pot da la Drept. ca nu are deloc legatura. Mai departe faci ce-ti place.