| T0X1kSkuLL a întrebat:

Imediat cum fac 18 ani vreau sa ma angajez. Stiu sa umblu bine pe pc in Microsoft word,excel, acces, powerpoint, sa rezolv unele probleme. Stiu bine sa citesc si sa vorbesc in engleza. Deci as dori sa stiu unde m-as putea angaja. Locuiesc la 30km de Bucuresti.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poate mai are KFC sau Mac locuri. Primul răspuns e ok dar pot spune că mulți știu lucrurile astea și nu știu cât de mult o să îți folosească dacă nu ai și niște studii. Dacă tot știi engleza, du-te în străinătate că acolo chiar dacă lucrezi într-un job modest câștigi mai mult ca aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea stie ce stii tu

| Axelrunda a răspuns:

Incearca la o firma de comert.