| Pantera_Cristi_1988 a întrebat:

De ce nu pot sa instalez Microsoft powerpoint, Microsoft word, Microsoft excel?

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Office 2007 merge si pe xp florinel. acum depinde de ce erori ai tu la win de nu iti merge. cristii tu poate incerci sa le instalezi separat, nu merge se instaleaza office care le contine pe toate, daca nu prea te pricepi sa lucrezi cu office asa bine baga 2003 este foarte bun pentru incepatori. daca te pricepi si ai xp poti sa bagi si 2007 ca nu are nici o problema.

| Freddie23 a răspuns:

Daca ai XP si vrei sa instalezi Office 2007, sau mai recent, nu merge.
Alte raspunsuri, cer mai multe detalii ale problemei tale: ce eroare primesti, ce windows, ce office etc?

| Pantera_Cristi_1988 explică (pentru Freddie23):

Am windows 7, pur si simpu nu merge il instalez degeaba

| Freddie23 a răspuns (pentru Pantera_Cristi_1988):

Adica dai click pe setup.exe si nu se intampla nimic?
incearca cu un alt disc, alt kit de Office 2007 sau mai nou