| Gavris_Paul_1997 a întrebat:

Imi cer scuze de la cei care au mai vazut intrebarea aceasta
https://www.youtube.com/watch?v=haoRfgpm2zg
ce credeti despre videoclipul meu, ma descurc?
Seamana cu acesta:https://www.youtube.com/watch?v=355acT3yvno
La ce mai am de lucrat?
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Mia placut se vede ca mai ai de lucrat!
Sfaturi:
-Vorbeste mai incet, lent! Nu te mai grabi! Poti sa-l faci de 10minute videoclipul!
-Fa-ti intro! Sau pune logo-ul cu ceva efecte si muzica!
-Muzica e prea joasa. Vocea ta se aude prea tare!
-Foloseste efecte sau ceva.

-UITA-TE la profesionisti! Ca Matthew Santoro, Richtest, Alltop10, DangerDolan!

-Daca ai o prietena poate sa te ajute! Mai ales daca are o voce clara
frumoasa!
-Cumpara un microfon de calitate inalta ( scump = calitate!)
-Pune outro(apare cand se termina filmul tau! Si foloseste anotari
-Pt a pune ultimul videoclip, primul, like subscribe!)
-Foloseste program ca Adobe after effects, Adobe premiere!

Bafta! Poate iti dau subscribe daca devii mai bun! :-)

1 răspuns:
| MissCosmos a răspuns:

Vorbesti prea repede, cel care asculta trebuie sa aiba timp sa inteleaga ce ai spus.Incearca sa folosesti imagini cat mai clare...