| Szidonia1999 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa devin detectiv sau ori ce are legatura cu asta... consider ca ma pricep destul de bine in domeniul asta, dar din pricina unor probleme de sanatate nu mai am voie sa fac sport(inainte faceam sport de performanta) acum nu stiu ce sa fac mi se pare ca nu mai am ce alege... daca puteti sa imi dati niste idei sau rezolvari. Chiar as da orice sa devin ceva in Politie, poate stiti voi cate ceva. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa faci facultatea de psihologie si sa te duci sa lucrezi in politie.
Alta varianta nu ai.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce te determina sa spui ca te pricepi foarte bine la asta?
Esti calificata ca politist si ai facut investigatii de succes?