| Mtdw_Mirunaa_1996 a întrebat:

Imi poate cineva povesti despre arhitectura mai in detaliu? Ma intereseaza care sunt ramurile arhitecturii, ce presupune fiecare si ce aptitudini necesita. Exemplu de formulare: arhitectura este impartita in ramurile *completati voi*. Ramura "x" presupune *cu ce se ocupa ramura arhitecturala respectiva*, pentru a intra in acest domeniu trebuie sa te pricepi la *...*. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| suiti11a a răspuns:

Cauta pe ce este arhitectura.ro si vei gasi tot ce trebuie despre arhitectura.
FUNDA TE ROG!

| Mtdw_Mirunaa_1996 explică:

Nu exista site-ul ala. thinking

| crissag a răspuns (pentru Mtdw_Mirunaa_1996):

Buna Miruna.
Este foarte mult de explicat, dar de asemenea foarte placut. happy Si intr-adevar se intelege mai clar din explicatiile unei persoane, decat din paginile intregi de pe siteuri.
Scrie-mi pe meditatiiarhitectura.cg@gmail.com si putem vorbi cat mai clar despre tot ce inseamna arhitectura. happy
O zi faina.