| berges234 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum îmi pot schimba programul de munca de la 6 ore la 4?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Discutand cu seful tau direct si el va discuta cu Directorul companiei, daca accepta sa lucrezi numai 4 ore.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Programul de muncă l-a stabilit cineva, un șef al tău de la locul de muncă, în funcție de cerințele postului. Ca să îl poți modifica, asta doar prin discuție cu el.

| IceRope a răspuns:

Discutand cu administratorul firmei. Dacă este de acord, va fi semnat un act adițional la contractul deja existent.