| kotys a întrebat:

Cine a lucrat în call-center și îmi poate spune despre ce e vorba? Cum sunt salarile,programul, condițiile de muncă etc...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am lucrat, dar am avut ceva prieteni care au facu treaba asta. In principiu salariile sunt minimul pe economie, dar poti sa mai iei comisioane sau bonusuri in functie de performante. programul e fix nu se fac ore suplimentare insa poti lucra si noaptea daca firma are client pe alt fus orar. conditiile de munca sunt in general bune pentru ca firmele de genul castiga banuti frumosi

1 răspuns:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

In general e acceptabil(salariu si conditii de munca, depinde ce faci), dar daca nu suporti sa stea cineva cu "biciul" pe tine toata ziua...lasa-te pagubas!