| FallenRichard a întrebat:

Imi puteti spune beneficiile unui medic legist, pe toate planurile? Va rog, fara glume proaste! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| OoOlivia a răspuns:

Mie una mi se pare una dintre cele mai interesante ramuri ale medicinii, adica stii ca nu ai o responsabilitate foarte mare in ceea ce priveste "viata pacientului"...Si fii sigur ca si beneficiile financiare sunt destul de bune, duble sau chiar triple am inteles fata de alte specializari. Dar bineinteles ca trebuie sa fii tare, un pic "nesimtit" in modul bun al cuvantului, deci sa fii sigur pe tine. Oricum daca intentionezi sa urmezi aceasta specializare iti doresc mult succes...

1 răspuns:
| Bijou a răspuns:

Program 6 ore, spor 100%