| Maya79 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, cam cat ia un agent de politie dupa ce termina scoala la Campina?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde ce post găsești și câte ore lucrezi și cum se plătesc. De exemplu am o cunoștința la mine in oraș care nu prea face nimic, doar se plimba de colo colo și are luni in care ia 2000 lei, are luni in care ia peste 5000 lei... oricum a avut pile de s-a angajat aici.

| Anon31241212 a răspuns:

Cam 2000 de lei. Daca vrei sa iti maresti salariul dupa trebuie sa iti completezi studiile ca sa avansezi in grad. Mai faci fie un drept administrativ, fie ceva economic.