| Joker3134 a întrebat:

Imi spune si mie cineva adevărul, in 2020 la scolile de politie nu vor mai candida fetele si candidații sub 1.70?

1 răspuns:
| Eliza310999L a răspuns:

Uite ce am găsit pe pagina lor oficială de Facebook, sper ca te va ajuta! :
"NU A FOST INTRODUSĂ LIMITA DE ÎNĂLȚIME pentru admiterea în unitățile de învățământ ale MAI. Vă rugăm să distribuiți această informație, întrucât în spațiul on-line sunt o mulțime de știri false care anunță că trebuie să ai cel puțin 1.70m înălțime pentru a te înscrie la școlile MAI."

Linkul postării:https://www.facebook.com/......759861254/

Îl copiezi și îl pui pe google :)
Dar am scris și eu mai sus ce este in postare.

Sper ca te am ajutat!