| Shooter a întrebat:

Cine imi spune si mie cum se intra la Scoala de Politie din Campina...adica cum se aleg candidatii....cum sunt profesorii, ce ore sunt, cate ore sunt si cat mai multe detalii legate de aceasta scoala. Daca e cineva care a intrat mai de curand si poate sa imi spuna toate detaliile.

3 răspunsuri:
| Shooter explică (pentru pci27):

Asta stiam...ma refeream sa imi spuna cineva din "interior".Ce mi-ai dat tu acolo nu scrie de numar de ore, cum sunt profesorii, etc.

| pci27 a răspuns (pentru Shooter):

Ok. Poate te ajută cineva care îți poate oferi informațiile de care ai nevoie ( în cazul în care mesajul meu nu te-a lămurit suficient).