| Monor_Marian_1982 a întrebat:

In 2018, am terminat facultatea de Istorie, nu am reusit sa dau licență din cauza unor restanțe..intre timp facultatea profilul Istoriei din cadrul universității creștine Dimitrie Cantemir s-a desființat. mi au dat o foaie matricolă. As putea da restul restantelor la o altă facultate, as putea echivala studiile? Cum as putea proceda? Multumesc

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Ai putea suna la secretariarul facultatii pentru a afla.E de datoria lor sa-ti spuna, nu degeaba exista program cu publicul.