| SerjKrueger a întrebat:

In 2019 este permis sa ai tatuaj daca vrei sa mergi la armata/politie? Sunt acceptate?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti candida daca ai tatuaje care sa fie acoperite de tinuta de vara.

| Yuoia a răspuns:

Nu, daca este la vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In armata poti sa ai tatuaje dar te va depuncta cand vei da probele fizice si psihologicul. Iti va scadea 2 puncte

| Nătărău a răspuns:

Trebuie să ai fundul virgin și să știi să zici bună seara, de unde veniți și unde vă duceți, în engleză. Cam atît, în principiu.

| ZdaneXu a răspuns:

Daca este la vedere, nu te poti angaja dar daca il ai pe spate sau bulan e permis