| Andy40 a întrebat:

In armata,politie, jandarmerie te primeste cu tatuaj?
semne din nastere pe mana?
Funda Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti fi primit daca tatuajele sau semnele din nastere nu sunt vizibile cu tinuta de vara.
Conform Criteriilor specifice pentru scolile respective, citez:
"c)să nu aibă semne particulare evidente sau tatuaje neacoperite de vestimentaţie, în ţinuta de vară; criteriul specific nu se aplică pentru candidaţii pe locurile repartizate Inspectoratului General pentru Situaţii de Urgenţă; "

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Incearca la FBI sau CIAwinking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alina2k18):

"n'ai cu cine; niste tarani"!winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

In armata, politie, jandarmerie conteaza sa fii cat mai idiot/imbecil/oligofren/retardat si sa asculti ordinele ilegale; restul nu conteaza.winking laughing :'( 10 Aug. 2018

| ElSueno a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Degeaba ai o varsta ca tot idiot ai ramas.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru ElSueno):

Tu esti copil de mili/tian si iar nu ti-ai luat picaturile de Haloperidol!? laughing laughing laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Foloseste injectabilwinking

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru ElSueno):

Asta pentru ca varsta nu-i un merit.