| AestheticPerf a întrebat:

în 3 Noiembrie | AestheticPerf a întrebat:
Buna, TPU? Sunt in clasa a XI-a si vreau sa merg mai departe la Facultatea de educatie fizica si sport pentru a deveni profesor. Intrebarea mea este unde sa ma duc ca am auzit mai multe variante si nu stiu. In Cluj la Ubb, in Oradea sau in Bucuresti la Academia Nationala de Educatie Fizica si Sport? As dori sa ma informati daca sunteti la curent cu acest subiect privin cele 3 obtiuni. FUNDA!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Cluj sau Bucuresti, care din ele vrei, sunt bune ambele dar ca oras si viata de studentie ti-as recmanda totusi Cluj, e mai primitor si nu e haosul din Bucuresti