| anonim_4396 a întrebat:

In caz ca este cineva care stie, am o intrebare. Eu am avut in liceu profilul Tehnician Automatizari. Specific pentru profilul asta am avut ca materii Desen Tehnic, T. I. C. (Tehnologia Informatiei si a Comunicarii), si altele. Atestat am in T. I. C. Intrebarea mea este: unde as putea sa ma angajez, si unde se cauta asa ceva? Si ce facultate as putea face exact pentru profilul asta? Ceva de exemplu proiectant C. A. D. Multumesc.

1 răspuns:
| vilmaristul a răspuns:

In cadrul institutului politehnic este facultatea de automatizari!
bafta