Întrebare recomandată | Mihai132 a întrebat:

In cazul in care as vrea sa incep o cariera de criminalist ce facultate ar trebui sa urmez(prefer una din Bucuresti), si ce examene de admitere sunt big grin Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa urmezi Academia de Politie, este numai in Bucuresti. Conditiile de admitere le gasesti pe site-ul oficial, la Admiterea 2013, cred ca tot asa o sa fie si anii viitori, in orice caz va trebui sa urmaresti acest site.

mira
| mira a răspuns:

Poti urma si facultatea de drept pentru a te specializa in criminalistica.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Academia de politie.
Asta o sa te ajutewinking
Bafta pe vitorwinking

| K4sZz a răspuns:

Academia de Politie din BUcuresti. Gasesti mai multe conditii si termeni pe site la Admitere 2013.