| anonim_4396 a întrebat:

In ce consta acel interviu care se da pentru admiterea la Facultatea de Psihologie? cum ma pot pregati pentru el? si inca o intrebare...este cineva la Facultatea de Psihologie din cadrul Universitatii Ovidius din Constanta?

Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

...i-217.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

happylol.atata lucru stiam si eu.Pe siteu lor spune ca se da un interviu...pe mine ma interesa cineva care este deja la facultate, ca sa-mi zica ce l-a intrebat mai exact.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca poti posta aici, inseamna ca poti da un simplu click pe net. De ce ne plictisesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing)pai in cazu asta ai putea sa spui asta tuturor oameniilor care pun intrebari aici. Dar asa pentru. tine, te informez ca am cautat si nu am gasit nimic concret din acest motiv am hotarat cu nerusinare sa te plictisesc cu aceasta umila intrebare pe maria ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara''pe''happy