| CARDHU a întrebat:

In ce consta admiterea la academia de informatii ( SRI )? Ofer Funda

4 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

In primul rand o serie istovitoare de teste fizice si psihologice.

| Christian_Chirila_1997 a răspuns:

Admiterea incepe din Decembrie!
Ca sa ajungi securist trebuie sa faci masteratul, iar ala-l poti face acolo dupa ce ai terminat orice facultate.
Esti testat inainte (o serie de teste psihologice) sa vada daca ai personalitate. Daca ai asa ceva le pici fiindca e nevoie de persoane ce pot fi modelate ca din plastelina. Esti pregatit sa-ti pierzi o serie de drepturi? Esti pregatit ca dupa fiecare weekend sa dai raport referitor la ce-ai facut? Esti pregatit sa-ti scrii in fiecare dimineata activitatile din timpul tau liber?
Nu te gandi la beneficiile financiare... gandeste-te si la ce implica acestea!
Funda?

| CARDHU explică (pentru Christian_Chirila_1997):

As vrea o facultate care sa ma ajute dupa aceea la SIE daca imi sugerezi ceva cu argumete primesti FUNDA!

| Christian_Chirila_1997 a răspuns (pentru CARDHU):

Pfff...
Asta numai stiulaughing