| Azer21 a întrebat:

In modeling este implicată și nuditatea? Adica dacă intr-o zi pozezi in lenjerie intimă fotograful te pune sa îți dai lenjeria intimă jos?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Asta se întâmplă în alte profesii.

Răspuns utilizator avertizat
| haileewatson a răspuns:

De ce doamne iarta-ma te-ar pune fotograful sa iti dai lenjeria jos? laughing)
Asta se intampla doar daca mergi special la un photoshoot nud sau p*rno. Tu ca model stii ce fel de shooting faci dinainte, nu te obliga nimeni sa te dezbraci daca nu scrie asta in contract

| gabriel2004o a răspuns:

In mod normal nu