| mariuseu12 a întrebat:

Intact Media Academy Bucuresti, Facultatea de Informatica Brasov sau Facultatea de Informatica de la Iasi? Care e mai de viitor? sa zic asa...happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 2 lucruri diferite
la Media Academy platesti 1500euro pentru un curs de 3 luni, doar pentru ca este predat de niste fitosi in Antena.

Facultatea de Informatica e cu totul alta treaba, e o institutie de invataman serioasa, unde daca iti vezi de treaba ta si esti pasionat poti face multe lucruri. Acum intre Brasov si Iasi nu stiu ce sa zic, e clar ca universitatea din Iasi are mai multa experienta si prestigiu

| mariuseu12 explică (pentru suntserios):

Aha! m.am lamurit ce e cu Ima...acum ramane la atitudinea mea sa decid unde merghappy merci!

| SasNetRomania a răspuns:

Bv sau Iasi, depinde in ce oras esti acum, si ce distanta.

| mariuseu12 explică (pentru SasNetRomania):

Deci IMA nu e cine stie ce...

| SasNetRomania a răspuns (pentru mariuseu12):

Atunci daca te crezi destept de ce mai intrebi?
nu e cine stie ce, dar e una dintre cele mai serioase.
preferi o facultate cu renume si profi de cacao? care nu invata elevii nimic si vor spaga? sau una medie care se invata?winking

| mariuseu12 explică (pentru SasNetRomania):

Aia unde se invata e mai buna...ca si asa am stat pana acum 12 ani in scoala si nu am invata nimic de foloshappy. Brasov sau Iasi zici...Merciwinking

| SasNetRomania a răspuns (pentru mariuseu12):

Da aste e parerea mea, faci cum doresti happy