| Cristina12387 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au facut cursuri de marketing digital: Ce curs de marketing digital ati facut, v-a folosit si l-ati recomanda?

1 răspuns:
| marin1988 a răspuns:

Recomand Atelierul Digital de la Google. Au un curs gratuit foarte bun „Bazele marketingului digital", în care înveți multe noțiuni și lucruri interesante chiar dacă nu ai cunoștințe în domeniu. Și pe urmă cred că poți să îți faci o idee mai clară despre ce ți se potrivește sau nu.