| KaZor a întrebat:

In domeniul digital marketing!
Este vorba de SEO, recent am terminat un curs si as vrea sa incep. Dar am o intrebare care nu a fost acoperita in curs. Cum incep efectiv toata treaba? Tehnic vorbind. cum intru in proprietatea site-ului clientului cum aplic modificarile?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai asta te intelegi cu clientul. In general sa ii faci un raport SEO nu inseamna automat ca faci si modificarile tehnice. Daca ai si aceste cunostinte atunci te intelegi cu clientul cum sa iti ofere acces in functie de tehnologia folosita de el la sursele codului sau la interfata de administrarea sau ce are el acolo.