| vladtheripper a întrebat:

La ce materii se da examen de admitere la universitatea bucuresti, la facultatea de matematica-informatica, sectia informatica? am gasit pe site-ul universitatii ca se intra pe baza de examen scris 80% si media din bac 20%.

de preferat cunoscatori care au intrat deja la aceasta sectie happy

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Daca asa scrie pe site-ul universitatii inseamna ca asa e, poti sa dai un telefon la universitate sa te interesezi mai bine, bafta tongue